Театр Лесі шукає завідувача художньо-постановочної частини

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача художньо-постановочної частини – 1 штатна одиниця;

Кваліфікаційні вимоги:повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3-х років.

Посадові обов’язки :здійснює керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини театрально-видовищного підприємства. Організує виготовлення декорацій в межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав як на стаціонарі, так і під час гастролей і виїздів. Бере участь, разом із художником-постановником, режисером-постановником вистав в розгляді та представлені макетів і ескізів оформлення на затвердження керівництву театрально-видовищного підприємства. Складає описи робіт, організує силами відповідних фахівців виготовлення макетів, кошторисної і технічної документації, розробку конструктивних креслень. Складає плани і графіки робіт і контролює їх виконання. Готує заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та поновлених постановок. Забезпечує можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів. Готує заявки на ремонт оформлення вистав поточного репертуару і організує їх виконання. Організує роботу з підготовки  сценічного майна до гастролей і виїзних вистав(ремонт оформлення, упакування, перевезення меблів, реквізиту, костюмів тощо). Складає кошторис витрат на постановку вистав, разом з художником-постановником розробляє сценічні плани декорацій, складає технологічний і сценічний опис виготовлення оформлення. Бере участь у доборі кадрів художньо-постановочної частини. Організує облік робочого часу працівників постановочної частини. Забезпечує дисципліну та організованість у роботі підлеглих йому служб, бездоганне додержання правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 18.00 год. 23 листопада 2017 року повинні подати до Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36) такі документи:

  • Заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
  • Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • Копію документу, що посвідчує особу;
  • Витяг з трудової книжки (за наявності);
  • Копію документу про освіту за відповідною спеціальністю.

Дата і місце проведення конкурсу: 28 листопада 2017 року; м. Львів, вул. Городоцька, 36 Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

-перший етап – розгляд документів, поданих претендентами об 11.00 год.

-другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу о 12.00 год.

Початок реєстрації – в 11.30 год.

Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел.: (032) 233-31-85.