Театр Лесі встановлює рекорди!

Якось Леся Українка в листуванні з кузиною писала:

“Ну… сниться мені, що іде моя драма на сцені, і головну роль граю я сама, іде акт, іде антракт, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й – в публіці нічого не чуть, врешті фінал, на сцені чогось темніє, а занавісі не спускають… Я дивлюсь: у партері – “аравійська пустиня”, порожні ложі чорно позіхають, на галерею у мене не стало одваги поглянути. Моя драма провалилась (йдеться про п’єсу “Блакитна троянда”).

Не повірите, але сон Лесі був віщим! Вона дійсно стала головною героїнею вистави. Щоправда, в метафоричному сенсі. Тільки замість “аравійської пустині” на неї чекало 278 глядачів та глядачок, які, в честь патронеси та її дня народження, встановили РЕКОРД УКРАЇНИ – НАЙМАСОВІШЕ СИНХРОННЕ ЧИТАННЯ ПОЕЗІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

Все це відбулося 23 ЛЮТОГО о 20:09 під час вистави Любов) 16+. Відтак, у Театрі Лесі з’явилася нова важлива дата в своїй історії!

Дякуємо, що творимо її разом!

РЕКОРД УКРАЇНИ в #ТеатрЛесі

Якось Леся Українка в листуванні з кузиною писала: "Ну … сниться мені, що іде моя драма на сцені і головну роль граю я сама, і де акт, іде антракт, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й – в публіці нічого не чуть, врешті фінал, на сцені чогось темніє, а занавісі не спускають…Я дивлюсь: у партері – "аравійська пустиня", порожні ложі чорно позіхають, на галерею у мене не стало одваги поглянути. Моя драма провалилась ( йдеться про п'єсу "Блакитну троянду").Не повірите, але сон Лесі був віщим! Вона дійсно стала головною героїнею вистави. Щоправда, в метафоричному сенсі. Тільки, замість "аравійської пустині" на неї чекало 278 глядачів та глядачок, які, в честь патронеси та її дня народження, встановили РЕКОРД УКРАЇНИ – НАЙМАСОВІШЕ СИНХРОННЕ ЧИТАННЯ ПОЕЗІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.Все це відбулося 23 ЛЮТОГО о 20:09 під час вистави Любов) 16+. Відтак, у #ТеатрЛесі з'явилася нова важлива дата в своїй історії! Дякуємо, що творимо її разом!

Geplaatst door Театр Лесі Українки op Maandag 25 februari 2019