Театр у твоїх навушниках: нова сцена театру Лесі

Львівський театр Лесі запускає Аудіосцену — подкаст-перформанси за текстами сучасних українських драматургів та драматургинь.

Відтепер сучасну українську драматургію можна слухати у виконанні акторів та акторок театру Лесі Українки на зручних для вас платформах. Перша аудіоп’єса — «Повітряна тривога» вже доступна на YouTube, Apple Podcasts, Google Podcasts та Spotify:

«Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку “play”.

Аудіосцена — це один з інструментів взаємодії театру і глядачів. А також нагода не втрачати зв’язок між театром та аудиторією — і не тільки місцевою, зі Львова, а й з усієї України та навіть інших країн», — каже Василь Колісник, актор театру Лесі та продюсер Аудіосцени театру Лесі.

Театр Лесі починає проєкт Аудіосцени одразу з трьох аудіоп’єс.

Перша з них — це «Повітряна тривога», створена за текстом драматурга та перформера Дена Гуменного і за режисурою Влада Білоненка. Її можна послухати у виконанні Андрія Кравчука та Андрія Росчіса.

Друга — «Я, війна і пластикова граната», створена за п’єсою драматургині й театральної діячки Ніни Захоженко та за режисурою Андрія Кравчука. Ця п’єса звучатиме голосами Миколи Берези, Влада Білоненка, Назара Бонящука, Наталії Мазур, Ісабель Меркулової, Михайла Понзеля, Василя Сидорка і Тетяни Шелельо

Третя — «Як моя мама зіграла в російську рулетку». П’єса драматургині та докторки політичних наук Людмили Тимошенко у режисурі та виконанні Тетяни Фролової.

Аби не проґавити вихід нових аудіоп’єс, радимо підписуватись на соцмережі театру Лесі — Instagram, Facebook.