TERRARIUM: найбільша українська сценарна майстерня відбудеться у Львові

З 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові відбуватиметься TERRARIUM. Інтенсив – найбільша сценарна майстерня в Україні, для авторів, що прагнуть опанувати вміння створювати історії для повноцінних сценаріїв фільмів.

Програма курсу TERRARIUM. Інтенсив складається з десяти модулів і базується на теоретичних та практичних заняттях (співвідношення теорії і практики – 30/70). Сімнадцять учасників, яких буде відібрано на конкурсній основі, отримають можливість поетапного практичного навчання з розробки сценаріїв. Що вихідних учасники слухатимуть лекції провідних діячів українського кінематографу, виконуватимуть практичні завдання від лекторів, а опісля відбуватимуться практичні заняття та живі обговорення сценаріїв з
лекторами курсу. В кінці курсу на учасників чекає пітчинг сценаріїв, за результатами якого буде відібрано найкращу роботу, яка увійде в альманах Тераріуму. Окрім того, в програму курсу входять читки сценаріїв з акторами.

Курс розраховано на авторів, які хочуть написати сценарій короткого чи повного метру, виробити власну технологію роботи над сценарієм та отримати розуміння, що з цим робити далі – як презентувати сценарій, готувати заявку, шукати можливості виробництва тощо. Курс викладатимуть успішні українські режисери, сценаристи, актори, кінокритики та мистецтвознавці, зокрема, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Катерина Горностай, Дарія Бадьйор, Євгеній Стасіневич, Максим Курочкін, Наталя Ворожбит, Римма Зюбіна та інші.

Місце проведення навчання: місто Львів,вул. Заводська, 31, Студія 5 Floor
Кінцевий термін подачі заявок: 11 серпня 2019 року

Вартість навчання складає 5100 грн. За результатами конкурсу буде відібрано 7 найкращих анкет, власники яких отримають стипендію, що покриває 100% вартості навчання. Кількість місць обмежена.

Реєстраційна форма: http://bit.ly/Terrarium-Lviv
Повна програма проекту: http://www.terrarium.com.ua/#rec116314741
Сайт проекту: http://www.terrarium.com.ua
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/632431660587447/

Контакти: Ірина Ковальчук, координаторка проекту TERRARIUM. Інтенсив у Львові – +380
(93) 641 51 41

Проект організовано платформою “Terrarium”, ГО “Кінозона” спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”, Radar Films, за підтримки Українського Культурного Фонду та Державного агентства України з питань кіно.