Вперше театр записує пісню та знімає кліп!

Ще рік тому на Тижні Лесі відбулося перше звучання пісні “Тихо”.

З ініціативи актриси Зоряни Дибовської з’явився геть не схожих за характером та звучанням голосів тандем Зоряни та Оксани Цимбаліст.
А після слова завжди з’являється музика. Завдяки творчості акторки Оксани Цимбаліст, вірш Лесі Українки набув нових барв і став по-спражньому живим.
Ну, і звісно, жодна ідея нічого не варта без людей. Юрій Смірнов, Остап Шупер, Назар ПавликАртур Темченко – всі ці чудові музиканти та працівники театру дали можливість цій пісні статися. Бо ніщо так не об’єднує як бажання творити великі речі.
Наостанок запитаєте: чому саме вірш “Якщо прийде журба”? Ми переконані, що саме в цьому тексті Леся Українка зуміла сказати те, про що ми у метушні життя так часто забуваємо – спокійне серце.

Тож, бажаємо всім, щоб на серденьку знову стало тихо!
З любов’ю, #ТеатрЛесі

#ТеатрЛесі – Тихо (single 2019)

ВПЕРШЕ ТЕАТР ЗАПИСУЄ ПІСНЮ ТА ЗНІМАЄ КЛІП Про "ТИХО":Ще рік тому на #тижденьлесі відбулося перше звучання пісні "Тихо". З ініціативи актриси Zoryana Dybovska з'явився геть не схожих за характером та звучанням голосів тандем Зоряни та Oxana Cymbalist. А після слова завжди з'являється музика. Завдяки творчості акторки Оксани Цимбаліст, вірш Лесі Українки набув нових барв і став по-спражньому живим. Ну, і звісно, жодна ідея нічого не варта без людей. Yury Smirnov, Ostap Shuper, Nazar Pavlyk, Artur Temchenko – всі ці чудові музиканти та працівники театру дали можливість цій пісні статися. Бо ніщо так не об'єднує як бажання творити великі речі.Наостанок запитаєте: чому саме вірш "Якщо прийде журба"? Ми переконані, що саме в цьому тексті Леся Українка зуміла сказати те, про що ми у метушні життя так часто забуваємо – спокійне серце.Тож, бажаємо всім, щоб на серденьку знову стало тихо!З любов'ю #ТеатрЛесіКоманда:Слова – Леся Українка (вірш "Якщо прийде журба…")Авторка ідеї – Зоряна ДибовськаАвторка музики – Оксана ЦимбалістАранжування – Юрій СмірновБас-гітара – Остап ШуперКахон – Артур ТемченкоГітара – Назар ПавликФ-но – Оксана ЦимбалістЗйомка – RED Pine studio

Geplaatst door Театр Лесі Українки op Zaterdag 23 februari 2019