Актори та акторки! Welcome на конкурс!

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– артист драми вищої категорії – 3 посади. Посадовий оклад – 11 099 грн;

артист драми першої категорії – 5 посад. Посадовий оклад – 10 373 грн;

артист драми першої категорії (неповна зайнятість/0,5 ставки) – 2 посади. Посадовий оклад – 5 186 грн;

артист драми другої категорії – 5 посад. Посадовий оклад – 9 648 грн;

Форма працевлаштування – контрактна.


Кваліфікаційні вимоги[1] до претендент(ок)ів на заміщення вакантних посад артистів драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста драми першої категорії не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги до претендент(ок)ів на заміщення вакантних посад артистів драми першої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги до претендент(ок)ів на заміщення вакантних посад артистів драми другої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви ТУТ).

! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. Кожні конкурсант та конкурсантка можуть одночасно претендувати на вакантні посади різних категорій: для цього слід подати окремі заяви на кожну з бажаних категорій, при цьому решта необхідних для участі в конкурсі документів не дублюються. З метою уникнення недопущення Вас до другого етапу конкурсу (прослуховування) через зазначення в заяві невідповідної категорії, уважно перечитайте наведені вище кваліфікаційні вимоги до вакантних посад.

 1. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка ТУТ).
 2. Копія документа, що посвідчує особу.
 3. Витяг з трудової книжки (за наявності).
 4. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 5. Резюме.

! У резюме ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть електронну пошту. Для уникнення накладок та непорозумінь 10 липня на електронну пошту Ви отримаєте лист із конкретною інформацією про час  прослуховування.


Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 години 05 липня 2019 року включно за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня) та на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2019”).


Конкурс проводиться у два етапи:

перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 09 липня 2019 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть оголошені 10 липня 2019 року.

другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу у формі прослуховування: 15-16 липня 2019 р. у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки (велика сцена) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. У разі великої кількості поданих заявок можливе продовження конкурсу 17 липня 2019 року.


Увага конкурсної комісії фокусуватиметься на відборі максимально ґендерно збалансованої трупи.


Для прослуховування необхідно підготувати:

    1. Характерний монолог (що продемонструє вашу ігрову природу) – до 3 хв.
    2. Фрагмент вірша або короткий вірш – до 1 хв.
    3. Пластичний етюд або сучасний танець – до 2 хв.
    4. Фрагмент пісні – до 2 хв.
    5. Висловлення особистої думки/позиції у формі зв’язної короткої розповіді (в стилі хейтспічу) на одну з тем – до 5 хв:
 • що найбільше захоплює?
 • що найбільше злить?
 • до чого найбільше прагнете?

Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

Укладання контрактів з переможцями та переможницями конкурсу відбуватиметься з 22 по 25 липня 2019 року. Перший робочий день – 14 серпня 2019 року.


За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (032) 233-31-85 (пн-пт з 14:00 до 18:00) або за електронною адресою: [email protected].


Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.


Ознайомитися з програмою роботи на театральний сезон 2019-2020 роки можна ТУТ


Претендент(к)и на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеозаписи сцен з вистав на електронних носіях тощо).


[1] При розгляді документів про освіту конкурсною комісією будуть враховуватись положення Закону України “Про вищу освіту”