Запрошуємо на живий аукціон в театрі Лесі

6 грудня в театрі Лесі відбудеться благодійний аукціон з нагоди Дня Збройних Сил України. Наша мета — зібрати кошти на два дрони для ССО.

Команда театру Лесі разом із ДК NAZVA та Nenza Films готує великий живий аукціон на День Збройних Сил, аби зібрати кошти на два дрони для ССО. Ведучі події — Віталік Гордієнко та Сергій Литвиненко. Онлайн-трансляцію вестиме Михайло Понзель.

Лоти, які будуть виставлені на аукціон, — ексклюзивні. Вони створені або перероблені руками акторів та акторок і команди театру Лесі.

Ось що ми готуємо:

Окрім вищезгаданих лотів буде ще два таємних, які ми розіграємо за будь-який донат.

Однак не аукціоном єдиним. Ми запланували цілу культурну програму. На нашій волонтерській сцені виступатимуть:

— Гурт [А-А] — результат співпраці Андрія Кравчука та Андрія Росчіса. Молодий, але серйозний та амбітний дует.

— Гурт «Без назви» у складі Оксани Цимбаліст (вокал), Володимира Помірка (гітара), Артура Темченка (кахон) та спеціально запрошеного гостя Юрія Шоробури — актора театру «Воскресіння» (гітара, вокал). Ви напевно бачили когось із них, адже без цих людей не відбувається практично жодна вистава у театрі Лесі.

— Гурт NAZVA — галицько-донбаський гурт, який грає у жанрі альтернативного етноартхаосу, поєднаного з джазом, хіп-хоп, аванґардними й блюзовими мотивами. 1 грудня у гурту NAZVA виходить дебютний альбом, а вже 6-го вони презентують його в рамках нашого аукціону.

Також на усіх відвідувачів та відвідувачок чекатиме наш «Є-БУС» із смачним частуванням — місце, де можна буде проводити нетворкінг з класними людьми з культурного і не лише середовища.

Починаємо о 18:00. Вхід вільний, але потрібна реєстрація. 

Зареєструватись можна тут.