Репертуар Театру Лесі — 17-23.04.2023

Цього тижня у Театрі Лесі можна відвідати дві вистави:


22 квітня, 18:00
146 ЗІРОК, ВИДИМИХ НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ

Постдокументальний мюзикл

Вистава про страх бути собою і страх іншості. Про суспільні рамки, які дуже часто більше нагадують лещата. Про поняття норми — ніби й універсальне, але до болю суб’єктивне. Але якими міцними не були б лещата норм, якими сильними не видавались би страхи — головне не піддаватись, не боятись. Адже зірки в небі запалюються і вказують шлях. І треба триматись обраного курсу, які би шторми не тряплялись на шляху.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Мала Сцена
Тривалість: не довше 146 хвилин

👉 Квитки тут


23 квітня, 18:00
ЛЮДИ

Інструкція до вжитку на одну дію

Інколи здається, що у світі немає нічого складнішого за людські стосунки. От наприклад – Йозеф. Чоловік переживає не найкращий період свого життя. Колись успішний і впливовий – тепер занедбаний, стомлений і нібито хворий. Йозеф страждає. Бідолашний Йозеф! Страждає від усіх цих невдячних, пихатих, поверхневих людей. Вам, може, навіть стане його шкода. Саме в цей момент варто згадати, що людські стосунки будуються з двох боків.

Локація: Велика Сцена
Тривалість: 80 хвилин

👉 Квитки тут


24/7
АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ

Театр у твоїх навушниках

Сучасна драматургія в аудіоформаті у виконанні акторів та акторок Театру Лесі.

Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку «play».

👉 Обрати зручну платформу і послухати аудіоп’єси можна тут

👉 Поаплодувати акторам і акторкам, а також отримувати нові аудіоп’єси першим/першою можна тут


Інші новини: