Репертуар Театру Лесі — 03-09 липня 2023

Репертуар на тиждень — фінальні покази сезону 2022/23 #бутиуформі. Які вистави готує Театр Лесі?


Герої Хаосу

ГЕРОЇ ХАОСУ
5 липня о 18:00

Вистава «Герої Хаосу» — це спроба Театру Лесі осмислити і дослідити поняття «героїзму» в найширшому розумінні. «Героїв Хаосу» було створено задовго до повномасштабного вторгнення, однак після 24 лютого ця вистава стала ще актуальнішою.

«Герої Хаосу» ставлять багато питань:

Як стати героєм? Знешкодити ворога? Чи здійснити щось видатне? Можливо, досить врятувати кошеня або поступитися місцем в трамваї?

Яким героєм стати? Головним чи другорядним? Реальним чи вигаданим? Персональним чи національним? До смерті чи посмертно?

Як бути героєм? Почесно? Обтяжливо? Неможливо? Можливо стати, але неможливо бути?

Якими були герої колись? У античні часи? Або на початку цивілізації, коли людина тільки-но еволюціонувала від мавпи? Як тоді було? Так само?..

Вікове обмеження: 18+
Локація: Велика сцена (вхід з вулиці Городоцької, 36)
Тривалість: 2 години з антрактом

👉 Квитки тут

Галдамаш

ГАЛДАМАШ
6 липня о 18:00

Апокаліптична мольфа про гуцулів та їхнє важке, але неспішне життя. Здавалось би, живуть собі люди та й живуть, що тут такого? Однак все дещо складніше: за вибори, які роблять люди, з часом доведеться відповідати. Бо карма — це не лише дгармічне вірування, а цілком собі універсальна штука. І ті, хто наживається на вирубці лісу, одні з перших дізнаються, що воно таке, ця карма. Гори, як відомо, не прощають легковажного ставлення.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Мала сцена (вхід з вулиці Захисників України через дворик театру)
Тривалість: 1 година 40 хвилин

👉 Квитки тут

Top Girls

TOP GIRLS
7 липня о 18:00

Три години захопливого дійства із незвичною сценографією, несподіваними сюжетними ходами, фантастичними костюмами та запальним мультимедійним доповненням до неперевершеної гри наших акторок та акторів.

Вистава про таких різних жінок і таке одноманітне (як чомусь прийнято у нас вважати) «жіноче щастя».

Вікове обмеження: 18+
Локація: Велика сцена (вхід з вулиці Городоцької, 36)
Тривалість: 3 години з антрактом

👉 Квитки тут

Один день

ОДИН ДЕНЬ
8 липня о 18:00
ПРЕМ’ЄРА

Усі знають, найважча боротьба — з самим собою. Що протиставити своєму страху, своїй злості, своїй хворобі, своєму сорому?

Ніна озброюється мрією. Про свіжу випічку з донецьких пекарень, про прогулянки Донбас-ареною, про запах Кальміуса. Вона переконана, що все найкраще і найгірше у її житті вже сталось. Вона рутинно перегортає календар.

Вікове обмеження: 14+
Локація: Мала сцена (вхід з вулиці Захисників України через дворик театру)
Тривалість: 1 година 10 хвилин

👉 Квитки тут

Вистава «Леся. Їсторія»

ЛЕСЯ. ЇСТОРІЯ
9 липня о 18:00
ПРЕМ’ЄРА

Феноменальне завершення сезону — вистава-байопік про Лесю Українку!

Адже якою ми її знаємо? Хворобливою і слабосилою дівчиною, яка сміялась крізь сльози? Авторкою «Лісової Пісні» і вірша «Contra Spem Spero»? Жінкою із купюри чи жінкою із портрету у рушниках?

А якщо ми скажемо, що Леся Українка була бунтівною і феміністичною? Що протистояла російському колоніалізму, зовсім не була «подругою пролетарів» та боролась за українську ідентичність. Що Леся Українка була стильною, мандрувала європейськими столицями та відвідувала найбільші європейські театри. Що Леся була політичною активісткою, донатила для збереження і дослідження культурної спадщини та товаришувала з богемою свого часу.

Локація: Велика сцена (центральний вхід в театр — з вулиці Городоцької, 36)
Тривалість: 1 година 35 хвилин

👉 Квитки тут

Аудіосцена

АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ
24/7

З 10 липня Театр Лесі йде на канікули. Однак наша Аудіосцена працює без перерв та вихідних. Де б ти не був/не була — слухай сучасну українську драматургію у виконанні акторів та акторок Театру Лесі.

Принагідно нагадуємо, що нещодавно у нас вийшло дві нові аудіоп’єси:


👉 Обрати зручну платформу та слухати аудіоп’єси можна тут

👉 Поаплодувати акторам та акторкам — тут