Репертуар Театру Лесі — 19-25 червня 2023

Передостанній тиждень червня у Театрі Лесі дуже насичений: готуємо аж три прем’єрні покази та виставу, якої не було на сцені понад пів року. Дивись репертуар на тиждень та обирай виставу!


Один день

ОДИН ДЕНЬ
ПРЕМ’ЄРА
21 червня о 18:00

Усі знають, найважча боротьба — з самим собою. Що протиставити своєму страху, своїй злості, своїй хворобі, своєму сорому?

Ніна озброюється мрією. Про свіжу випічку з донецьких пекарень, про прогулянки Донбас-ареною, про запах Кальміуса. Вона переконана, що все найкраще і найгірше у її житті вже сталось. Вона рутинно перегортає календар.

Вікове обмеження: 14+
Локація: Мала сцена (вхід з вулиці Захисників України через металеву браму)
Тривалість: 1 година 10 хвилин

👉 Квитки тут

Дивіться також: Як це було: фото з прем’єри вистави «Один день»


Вистава «Леся. Їсторія»

ЛЕСЯ. ЇСТОРІЯ
ПРЕМ’ЄРА
23 червня о 18:00

Якою ми знаємо Лесю Українку? Хворобливою і слабосилою дівчиною, яка сміялась крізь сльози? Авторкою «Лісової Пісні» і вірша «Contra Spem Spero»? Жінкою із купюри чи жінкою із портрету у рушниках?

А якщо ми скажемо, що Леся Українка була бунтівною і феміністичною? Що протистояла російському колоніалізму, зовсім не була «подругою пролетарів» та боролась за українську ідентичність. Що Леся Українка була стильною, мандрувала європейськими столицями та відвідувала найбільші європейські театри. Що Леся була політичною активісткою, донатила для збереження і дослідження культурної спадщини та товаришувала з богемою свого часу.

Локація: Велика сцена (центральний вхід в театр — з вулиці Городоцької, 36)
Тривалість: 1 година 35 хвилин

👉 Квитки тут

Галдамаш

ГАЛДАМАШ
ПОВЕРНЕННЯ НА СЦЕНУ ПІСЛЯ ПОНАД ПІВ РОКУ ВІДСУТНОСТІ
24 червня о 18:00

Апокаліптична мольфа про гуцулів та їхнє важке, але неспішне життя. Здавалось би, живуть собі люди та й живуть, що тут такого? Однак все дещо складніше: за вибори, які роблять люди, з часом доведеться відповідати. Бо карма — це не лише дгармічне вірування, а цілком собі універсальна штука. І ті, хто наживається на вирубці лісу, одні з перших дізнаються, що воно таке, ця карма. Гори, як відомо, не прощають легковажного ставлення.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Мала сцена (вхід з вулиці Захисників України через металеву браму)
Тривалість: 1 година 40 хвилин

👉 Квитки тут

Читайте також: Вистава «Галдамаш» повертається на сцену Театру Лесі


ЗАВТРА В ТОЙ САМИЙ ЧАС
ПРЕМ’ЄРА
25 червня о 18:00

Театральна трупа збирається на репетиції. Вона має поставити комедію Арістофана «Лісістрата» про жінок Еллади, які вирішили примусити своїх чоловіків скласти зброю і цим зупинити десятилітню війну між Спартою та Афінами.

Актори і актриси приміряють до себе і реалій своєї країни, в якій також десятий рік триває війна, роль Арістофанової героїні.

В обставинах сучасної України Лісістрата потрапляє в ситуації, де обирає інші способи боротьби, ніж героїня Арістофана, оскільки припинити цю війну, склавши зброю, неможливо.

Вікове обмеження: 18+
Локація: Велика сцена (центральний вхід в театр — з вулиці Городоцької, 36)
Тривалість: 2 години з антрактом

👉 Квитки тут

Аудіосцена

АУДІОСЦЕНА ТЕАТРУ ЛЕСІ
24/7

Наша Аудіосцена працює без перерв та вихідних. Де б ти не був/не була — слухай сучасну українську драматургію у виконанні акторів та акторок Театру Лесі.

А ми тим часом працюємо над новою п’єсою для Аудіосцени 😉

👉 Обрати зручну платформу та слухати аудіоп’єси можна тут.

👉 Поаплодувати акторам та акторкам — тут.